+90 212 522 7618
Lamoda Kids'e hoşgeldiniz!

Lamoda Kids

LAMODA Çocuk Gereçleri Konfeksiyon Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi, 1995 yılında "LAMODA KİDS KULÜB” adı altında esnaf GÖKHAN ATALAY tarafından kurulmuştur. 

1996 Yılında bir aile şirketi haline gelen LAMODA, LAMODA Bebe Çocuk Gereçleri Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını aldı. Bu tarihten itibaren ürün yelpazesini geliştiren şirket 1997 yılında, toptan ve perakende satış mağazasını açarak ticaret faaliyetine de başladı. 

Kurulduğu günden bugüne kadar kalite, güven ve müşteri memnuniyetini dikkate alan, yurt içi ve yurt dışına yüz binlerce bebe mamulü pazarlayan LAMODA, kurucularının hedeflediği noktayı yakalayarak alanında tanınmış ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. 

Ülke çapında doğrudan toptancı müşterileri vasıtasıyla Türkiye‘nin bütün illerinde ürünleri satılmaktadır. Bunun yanı sıra doğrudan ve dolayı olarak yurtdışına ürünleri ihraç edilmektedir. 

Sürekli kendini yenileyen, alanındaki gelişmeleri takip eden, çağdaş çizgiyi yakalayan bir anlayışla üretim yapmaya ve markanın güvenilirliğini korumaya özen gösteren  LAMODA, mamullerinde sağlıklılık, sağlamlık, kullanışlılık ve makul fiyatı esas almaktadır. Ürün yelpazesi bebe mamulü alanındaki gelişmeler ve müşteri istekleri doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.